Biblioteca Lotus, Ametti, 75 x 21.3 x 161.3 cm, walnut
În stoc furnizor • Brand Arnetti • Cod 8681875705478
Livrare curier - 29 Lei (22-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
Culori disponibile
627 Lei
Caracteristici
| Lungime | 75 cm |
| Lățime | 21.3 cm |
| Înălțime | 161.3 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Walnut |
| Grosime | 18 mm |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Modern |