Biblioteca, Hommy Craft, City 3 845HCT3621, 184.6 x 170 x 24.2 cm, pal melaminat, nuc/crem
În stoc furnizor • Brand Hommy Craft • Cod 8681875183580
Livrare curier - 29 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Culori disponibile
1.607 Lei
Grosime material: 1.8 cm.
Picioare din plastic.
Poate fi fixat in perete.
Caracteristici
| Lungime | 184.6 cm |
| Lățime | 24.2 cm |
| Înălțime | 170 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Nuc/Crem |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Rustic |
| Tip montare | De sine statator |