Biblioteca, Colman, Harmon, 90 x 25 x 127.4 cm, pal melaminat, alb/stejar
În stoc furnizor • Brand Colman • Cod 8683342216548
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Culori disponibile
500 Lei
Grosime material: 1.8 cm.
Poate fi fixat si in perete.
Caracteristici
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 127.4 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb/Stejar |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Modern |
| Tip montare | De sine statator |