Aplica de perete, Opviq, 584TTM1964, Alb
În stoc furnizor • Brand Tatum • Cod 8682870166400
Livrare curier - 29 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
109 Lei
Solicită mai multe informații
Aplica de perete
Marime: 10 x 14 cm
Inaltime: 38 cm
Tip soclu: E 27 Max 40 W
IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 10x14 cm |
| Lungime | 14 cm |
| Lățime | 10 cm |
| Înălțime | 38 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Alb |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |