Aplica de perete, Opviq, 584TTM1948, Negru
În stoc furnizor • Brand Tatum • Cod 8682870166240
Livrare locker - 11.99 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Livrare curier - 29 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
438 Lei
Solicită mai multe informații
Aplica de perete
Abajur din sticla
Marime: 41 x 20 cm
Inaltime: 28 cm
Diametrul abajurului: 15 cm
Inaltimea abajurului: 15 cm
Tip soclu: 2 x E 27 Max 40 W
IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 41x20 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Lățime | 41 cm |
| Înălțime | 28 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |