Aplica de perete, Opviq, 584TTM1941, Argintiu
În stoc furnizor • Brand Tatum • Cod 8682870090842
Livrare locker - 11.99 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Livrare curier - 29 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
282 Lei
Solicită mai multe informații
Aplica de perete
Marime: 8 x 38 cm
Inaltime: 15 cm
Diametrul abajurului: 3 cm
Inaltimea abajurului: 6 cm
Inaltime reglabila
Diametru baza: 8 cm
Inaltime baza: 3 cm
Tip soclu: 2700K 1W
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 8x38 cm |
| Lungime | 38 cm |
| Lățime | 8 cm |
| Înălțime | 15 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Argintiu |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |