Aplica de perete, Opviq, 521SHN2172, Negru
În stoc furnizor • Brand Sheen • Cod 8681875555318
Livrare locker - 11.99 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Livrare curier - 29 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
103 Lei
Solicită mai multe informații
Aplica de perete
Marime: 12 x 17 cm
Inaltime: 13 cm
Diametrul abajurului: 12 cm
Inaltimea abajurului: 12 cm
Tip soclu: E 27 Max 40 W
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 12x17 cm |
| Lungime | 17 cm |
| Lățime | 12 cm |
| Înălțime | 13 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |