Vitrina cu 2 usi si 4 sertare, Chic, L.100 l.50 H.200, mdf/pal/furnir de mesteacan, wenge
Stoc epuizat • Brand Linea Mex • Cod 4720000171833
Alege un alt produs disponibil
Mobilier realizat din panouri de MDF furniruite cu furnir de mesteacan, finisaj wenge.
Caracteristici
| Lungime | 100 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 200 cm |
| Greutate | 92 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Wenge |
| Tip produs | Vitrina |
| Stil | Modern |
| Numar sertare/rafturi | 7 |