Vitrina cu 1 usa si 2 sertare, Luvru, L.60 l.50 H.190, mdf/pal/furnir de fag, maro
Stoc epuizat • Brand Linea Mex • Cod 4720002815032
Alege un alt produs disponibil
Mobilier realizat din panouri de MDF furniruite cu furnir de fag, finisaj cires.
Caracteristici
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 190 cm |
| Greutate | 61 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Vitrina |
| Stil | Clasic |
| Numar sertare/rafturi | 5 |