Vitrina cu 1 usa si 2 sertare, Chic, L.60 l.50 H.190, mdf/pal/furnir de mesteacan, wenge
Stoc epuizat • Brand Linea Mex • Cod 4720000171840
Alege un alt produs disponibil
Mobilier realizat din panouri de MDF furniruite cu furnir de mesteacan, finisaj wenge.
Caracteristici
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 190 cm |
| Greutate | 61 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Wenge |
| Tip produs | Vitrina |
| Stil | Modern |
| Numar sertare/rafturi | 5 |