Tocator, Bianco, 30x1x15 cm, Alb
În stoc furnizor • Brand Aberto Design • Cod 8684284249458
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
378 Lei
Solicită mai multe informații
Tocator
Produs lucrat manual
Latime: 30 cm Inaltime: 1 cm Adancime: 15 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 30x1x15 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 15 cm |
| Înălțime | 1 cm |
| Greutate | 1.9 kg |
| Material | Marmura Travertin |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Tocator |