Tigaie grill Cooking by Heinner, 25x25x4.7 cm, fonta, gri
Stoc epuizat • Brand Cooking by Heinner • Cod 5949494020611
Alege un alt produs disponibil
Tigaia grill din fonta pura COOKING BY HEINNER este ideala pentru a pregati mancaruri gustoase atat pe aragaz cat, si la cuptor.
Vasele din fonta sunt sanatoase, durabile si avantajoase pe termen lung.
Fonta are capacitate calorica mare, caldura inmagazinata se distribuie timp indelungat catre preparatul dumneavoastra, in mod constant si uniform, reducand considerabil consumul de energie.
Material: fonta pura
Acoperire exterior: vopsea gri
Acoperire interior: vopsea gri
Caracteristici
| Dimensiuni | 25x25x4.7 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 4.7 cm |
| Material | Fonta |
| Culoare | Gri |
| Tip | Fara capac |
| Tip produs | Tigaie |