Suport pentru sticle de vin Rectangular, Mauro Ferretti, 10 sticle, 28 x 23 x 67 cm, fier
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609334085
Livrare curier - gratuit (26-31 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
350 Lei
Caracteristici
| Lungime | 28 cm |
| Lățime | 23 cm |
| Înălțime | 67 cm |
| Greutate | 1.5 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Gri inchis |
| Tip produs | Suport sticle de vin |
| Stil | Industrial |