Suport pentru reviste Fashion Double, Mauro Ferretti, 31x40x42.5 cm, fier
Stoc epuizat • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609349430
Alege un alt produs disponibil
Contrastul dintre auriu si negru il face ideal pentru a adauga o nota de eleganta oricarei camere.
Caracteristici
| Lungime | 31 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 42.5 cm |
| Greutate | 1.4 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Negru/Auriu |
| Tip produs | Suport reviste |
| Stil | Glam |