Suport pentru reviste, Atmosphera, Manoir, 27 x 9 x 16.5 cm, MDF, maro
Stoc epuizat • Brand Atmosphera • Cod 3560234484887
Alege un alt produs disponibil
Cu suportul din MDF, practic si elegant iti poti organiza facturile si corespondenta. Are 2 compartimente si este decorat cu motive vegetale.
Ofera stil oricarui birou sau pupitru de scris.
Caracteristici
| Dimensiuni | 27x9x16.5 cm |
| Lungime | 27 cm |
| Lățime | 9 cm |
| Înălțime | 16.5 cm |
| Material | MDF |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Suport reviste |
| Stil | Clasic |