Suport pentru bijuterii Jasmine, Versa, 20.5x14x26 cm, metal
Stoc epuizat • Brand Versa • Cod 8420327468932
Alege un alt produs disponibil
Versa ofera produse de uz casnic ce merg mana in mana cu trendurile distractive, functionale si cosmopolite. Viziunea companiei este de a crea interioare singulare, atractive si accesibile tuturor, facand viata mai frumoasa, usoara si colorata, prin simpla adaugare a unor detalii esentiale.
Caracteristici
| Lungime | 20.5 cm |
| Lățime | 14 cm |
| Înălțime | 26 cm |
| Greutate | 0.62 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Auriu/Natural |
| Tip produs | Organizare bijuterii |
| Stil | Glam |