Suport de perete pentru sticle de vin Mauro Ferretti, 50x10x79.5 cm, 7 sticle, fier, auriu
Stoc epuizat • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609335723
Alege un alt produs disponibil
Suport metalic pentru sticle cu finisaj auriu lustruit. Modelele geometrice combinate amintesc de futurism sau de arta abstracta a cubismului. Se fixeaza pe perete si este potrivit pentru 7 sticle.
Caracteristici
| Lungime | 50 cm |
| Lățime | 10 cm |
| Înălțime | 79.5 cm |
| Greutate | 1.82 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Suport sticle de vin |
| Stil | Glam |