Statueta decorativa, Woman Sculpture, Mauro Ferretti, 14x29 cm, polirasina, alb
Stoc epuizat • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609347467
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Lungime | 14 cm |
| Lățime | 12 cm |
| Înălțime | 49 cm |
| Greutate | 1.5 kg |
| Material | Polirasina |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Decoratiune |
| Stil | Glam |