Sort de bucatarie, Denim, Banquet, 65x73 cm, policoton
Stoc epuizat • Brand Banquet • Cod 8591022467374
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Lungime | 78 cm |
| Lățime | 65 cm |
| Greutate | 0.13 kg |
| Material | Amestec bumbac |
| Material produs | Poliester; Bumbac |
| Pentru | Femei |
| Tip produs | Sort de bucatarie |
| Imprimeu | Cu model |
| Stil | Modern |