Sezlong Savana, 210x70x41 cm, aluminiu, negru/gri
În stoc furnizor • Brand Maison • Cod 5949364907899
Livrare curier - gratuit (6-12 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
2.128 Lei
Caracteristici
| Dimensiuni | 210x70x41 cm |
| Lungime | 210 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Înălțime | 41 cm |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Negru; Gri |
| Tip produs | Sezlonguri |
| Stil | Modern |