Set vase de gatit, Hermia, 357NYP1115, Dimensiune tigaie: 24 x 24 cm (1 bucată) , Negru
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684283873142
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
279 Lei
Solicită mai multe informații
Set vase de gatit (3 piese)
Dimensiunea tăvii: 20 x 20 cm (1 piesa)
Dimensiunea tăvii: 24 x 24 cm (1 piesa)
Dimensiunea tăvii: 28 x 28 cm (1 piesa)
Caracteristici
| Lungime | 20 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Greutate | 2.85 kg |
| Material | Granit |
| Culoare | Negru |
| Tip | Cu capac |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Tip produs | Set |