Set recipiente depozitare, 241762, Verde deschis / Roșu-țiglă / Crem
În stoc furnizor • Brand Aberto Design • Cod 8684283519798
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
97 Lei
Solicită mai multe informații
Set recipiente depozitare (3 piese)
6,2 litri
Latime: 18 cm
Lungime: 25 cm
Inaltime: 16 cm
Caracteristici
| Lungime | 18 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 16 cm |
| Greutate | 1.19 kg |
| Material | Plastic |
| Culoare | Multicolor |
| Tip | Cu capac |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Tip produs | Set |