Set recipiente cu capac, Hermia, 238PLN1306, Dimensiune: 8,5 x 8,5 x 20 cm / 980 ml (3 bucăți), Argintiu
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684283450251
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
71 Lei
Solicită mai multe informații
Set recipiente cu capac (3 piese)
Capac (3 piese)
Marime: 8,5 x 8,5 x 20 cm / 980 ml (3 piese)
Caracteristici
| Lungime | 8.5 cm |
| Lățime | 8.5 cm |
| Înălțime | 20 cm |
| Greutate | 2 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Argintiu |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Tip produs | Cutie alimentara |