Set pahare pentru ceai, Hermia, 127RKL1210, Auriu
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284129767
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
96 Lei
Solicită mai multe informații
Set pahare pentru ceai (6 piese)
Marime: 6,4 x 6,4 x 8,4 cm / 140 ml (6 piese)
Caracteristici
| Lungime | 6.4 cm |
| Lățime | 6.4 cm |
| Înălțime | 8.4 cm |
| Greutate | 0.53 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Auriu |
| Numar bucati/set | 6 piese |
| Tip produs | Set |