Set pahare pentru ceai, Hermia, 127RKL1200, Farfurie: 12,6 x 12,6 x 1,5 cm (6 bucăți), Transparent / Verde
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284129668
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
150 Lei
Solicită mai multe informații
Set pahare pentru ceai (12 piese)
Pahar de ceai: 5,8 x 5,8 x 9,5 cm / 170 ml (6 piese)
Farfurie: 12,6 x 12,6 x 1,5 cm (6 piese)
Caracteristici
| Lungime | 5.8 cm |
| Lățime | 5.8 cm |
| Înălțime | 9.5 cm |
| Greutate | 1.24 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent; Verde |
| Numar bucati/set | 12 piese |
| Tip produs | Set |