Set pahare, Hermia, 990LAV1217, Transparent
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284218966
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
101 Lei
Solicită mai multe informații
Set pahare (6 piese)
Marime: 8,4 x 8,4 x 9 cm / 325 ml (6 piese)
Caracteristici
| Lungime | 8.4 cm |
| Lățime | 8.4 cm |
| Înălțime | 9 cm |
| Greutate | 1.19 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Numar bucati/set | 6 piese |
| Tip produs | Set |