Set pahare, Hermia, 990LAV1216, Transparent
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284218959
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
101 Lei
Solicită mai multe informații
Set pahare (6 piese)
Marime: 7,1 x 7,1 x 14,5 cm / 356 ml (6 piese)
Caracteristici
| Lungime | 7.1 cm |
| Lățime | 7.1 cm |
| Înălțime | 14.5 cm |
| Greutate | 1.19 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Numar bucati/set | 6 piese |
| Tip produs | Set |