Set pahare, Hermia, 896PBH1415, Transparent
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684283898275
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
119 Lei
Solicită mai multe informații
Set pahare (4 piese)
Marime: 7,5 x 7,5 x 14 cm / 290 ml (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 7.5 cm |
| Lățime | 7.5 cm |
| Înălțime | 14 cm |
| Greutate | 1.38 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |