Set pahare, Hermia, 409PBH1146, Rosu
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284215637
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
78 Lei
Solicită mai multe informații
Set pahare (4 piese)
Marime: 6 x 6 x 9 cm / 290 ml (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 6 cm |
| Lățime | 6 cm |
| Înălțime | 9 cm |
| Greutate | 0.95 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Rosu |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |