Set pahare, Hermia, 409PBH1139, Transparent
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284215569
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
162 Lei
Solicită mai multe informații
Set pahare (8 piese)
Marime: 7 x 7 x 14 cm / 540 ml (8 piese)
Caracteristici
| Lungime | 7 cm |
| Lățime | 7 cm |
| Înălțime | 14 cm |
| Greutate | 1.62 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Numar bucati/set | 8 piese |
| Tip produs | Set |