Set pahare, Hermia, 409PBH1102, Transparent
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284111069
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
75 Lei
Solicită mai multe informații
Set pahare (6 piese)
Marime: 6,5 x 6,5 x 15 cm / 470 ml (6 piese)
Caracteristici
| Lungime | 6.5 cm |
| Lățime | 6.5 cm |
| Înălțime | 15 cm |
| Greutate | 1.41 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Numar bucati/set | 6 piese |
| Tip produs | Set |