Set pahare, Hermia, 127RKL1196, Transparent / Albastru
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284129620
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
81 Lei
Solicită mai multe informații
Set pahare (4 piese)
Marime: 7,2 x 7,2 x 8,9 cm / 280 ml (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 7.2 cm |
| Lățime | 7.2 cm |
| Înălțime | 8.9 cm |
| Greutate | 0.57 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent; Albastru |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |