Set pahare, Hermia, 127RKL1192, Fumuriu
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284129583
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
90 Lei
Solicită mai multe informații
Set pahare (4 piese)
Marime: 8,2 x 8,2 x 9,9 cm / 300 ml (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 8.2 cm |
| Lățime | 8.2 cm |
| Înălțime | 9.9 cm |
| Greutate | 1.18 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Fumuriu |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |