Set pahare, Hermia, 127RKL1170, Auriu / Transparent
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284129361
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
82 Lei
Solicită mai multe informații
Set pahare (4 piese)
Marime: 8 x 8 x 9,6 cm / 275 ml (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 8 cm |
| Lățime | 8 cm |
| Înălțime | 9.6 cm |
| Greutate | 1.05 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Auriu; Transparent |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |