Set pahare, Hermia, 127RKL1154, Albastru / Turcoaz
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284129200
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
89 Lei
Solicită mai multe informații
Set pahare (4 piese)
Marime: 6,8 x 6,8 x 8,8 cm / 345 ml (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 6.8 cm |
| Lățime | 6.8 cm |
| Înălțime | 8.8 cm |
| Greutate | 0.59 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Albastru; Turcoaz |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |