Set pahare, Hermia, 127RKL1152, Albastru / Turcoaz
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284129187
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
83 Lei
Solicită mai multe informații
Set pahare (4 piese)
Marime: 8,9 x 8,9 x 10,1 cm / 425 ml (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 8.9 cm |
| Lățime | 8.9 cm |
| Înălțime | 10.1 cm |
| Greutate | 0.73 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Albastru; Turcoaz |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |