Set pahare, Hermia, 127RKL1124, Somon / Galben / Albastru / Verde
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284128906
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
82 Lei
Solicită mai multe informații
Set pahare (4 piese)
Marime: 8 x 8 x 9,5 cm / 315 ml (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 8 cm |
| Lățime | 8 cm |
| Înălțime | 9.5 cm |
| Greutate | 0.57 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Multicolor |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |