Set organizator de birou din fetru, HMY-6357, Crem
În stoc furnizor • Brand Aberto Design • Cod 8684282435327
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
91 Lei
Solicită mai multe informații
Set organizator de birou din fetru (4 piese)
Marime: 30 x 30 x 30 cm (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 30 cm |
| Greutate | 0.29 kg |
| Material | Fetru |
| Culoare | Crem |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |