Set organizator de birou din fetru, HMY-6356, Gri
În stoc furnizor • Brand Aberto Design • Cod 8684282435310
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
91 Lei
Solicită mai multe informații
Set organizator de birou din fetru (4 piese)
Marime: 24 x 24 x 24 cm (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 24 cm |
| Lățime | 24 cm |
| Înălțime | 24 cm |
| Greutate | 0.29 kg |
| Material | Fetru |
| Culoare | Gri |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |