Set organizatoare frigider, Hermia, 639OKK1123, Dimensiune medie: 37 x 15 x 10 cm (3 bucăți), Transparent
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684283711727
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
300 Lei
Solicită mai multe informații
Set organizatoare frigider (9 bucăți)
Dimensiune mică 37 x 10,5 x 10 cm (3 piese)
Mărime medie: 37 x 15 x 10 cm (3 piese)
Dimensiune mare: 37 x 20,5 x 10 cm (3 piese)
Caracteristici
| Lungime | 37 cm |
| Lățime | 10.5 cm |
| Înălțime | 10 cm |
| Greutate | 3.27 kg |
| Material | Plastic |
| Culoare | Transparent |
| Numar bucati/set | 9 piese |
| Tip produs | Suport depozitare |