Set farfurii pentru desert, Hermia, 311MBL1315, Multicolor
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284110758
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
103 Lei
Solicită mai multe informații
Set farfurii pentru desert (4 piese)
Marime: 20 x 20 x 2 cm (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 20 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Înălțime | 2 cm |
| Greutate | 1.81 kg |
| Material | Portelan |
| Culoare | Multicolor |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |
| Stil | Modern |