Set farfurii din ceramica pentru desert, Hermia, 280TMA2208, Galben
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684283616800
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
242 Lei
Solicită mai multe informații
Set farfurii din ceramica pentru desert (6 piese)
Marime: 19 x 19 x 2 cm (6 piese)
Caracteristici
| Lungime | 19 cm |
| Lățime | 19 cm |
| Înălțime | 2 cm |
| Greutate | 1.43 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Galben |
| Numar bucati/set | 6 piese |
| Tip produs | Set |
| Stil | Modern |