Set de pahare Raki, Hermia, 127RKL1165, Auriu / Transparent
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284129316
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
88 Lei
Solicită mai multe informații
Set de pahare Raki (4 piese)
Marime: 5 x 5 x 13 cm / 195 ml (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 5 cm |
| Lățime | 5 cm |
| Înălțime | 13 cm |
| Greutate | 0.53 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Auriu; Transparent |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |