Set de pahare de whisky, Hermia, 409PBH1122, Transparent
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284120337
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
72 Lei
Solicită mai multe informații
Set de pahare de whisky (6 piese)
Marime: 9,4 x 9,4 x 9 cm / 320 ml (6 piese)
Caracteristici
| Lungime | 9.4 cm |
| Lățime | 9.4 cm |
| Înălțime | 9 cm |
| Greutate | 1.14 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Numar bucati/set | 6 piese |
| Tip produs | Set |