Set de pahare de vin, Hermia, 409PBH1123, Transparent
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284120344
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
90 Lei
Solicită mai multe informații
Set de pahare de vin (6 piese)
Marime: 8,5 x 8,5 x 17 cm / 310 ml (6 piese)
Caracteristici
| Lungime | 8.5 cm |
| Lățime | 8.5 cm |
| Înălțime | 17 cm |
| Greutate | 1.33 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Numar bucati/set | 6 piese |
| Tip produs | Set |