Set de pahare de vin, Hermia, 409PBH1103, Transparent
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284111076
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
117 Lei
Solicită mai multe informații
Set de pahare de vin (6 piese)
Marime: 6 x 6 x 22 cm / 350 ml (6 piese)
Caracteristici
| Lungime | 6 cm |
| Lățime | 6 cm |
| Înălțime | 22 cm |
| Greutate | 1.38 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Numar bucati/set | 6 piese |
| Tip produs | Set |