Set de pahare de vin, Hermia, 127RKL1195, Transparent / Albastru
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284129613
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
128 Lei
Solicită mai multe informații
Set de pahare de vin (4 piese)
Marime: 7,9 x 7,9 x 20 cm / 320 ml (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 7.9 cm |
| Lățime | 7.9 cm |
| Înălțime | 20 cm |
| Greutate | 1 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent; Albastru |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |