Set de pahare de vin, Hermia, 127RKL1102, Auriu / Transparent
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284128685
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
140 Lei
Solicită mai multe informații
Set de pahare de vin (4 piese)
Marime: 7,5 x 7,5 x 22 cm / 410 ml (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 7.5 cm |
| Lățime | 7.5 cm |
| Înălțime | 22 cm |
| Greutate | 1 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Auriu; Transparent |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip produs | Set |