Set de pahare de șampanie, Hermia, 896PBH1132, Transparent
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684283874767
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
109 Lei
Solicită mai multe informații
Set de pahare de șampanie (6 piese)
Marime: 4,5 x 4,5 x 21 cm / 150 ml (6 piese)
Caracteristici
| Lungime | 4.5 cm |
| Lățime | 4.5 cm |
| Înălțime | 21 cm |
| Greutate | 1.19 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Numar bucati/set | 6 piese |
| Tip produs | Set |