Set de pahare de șampanie, Hermia, 409PBH1153, Roz
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284215705
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
79 Lei
Solicită mai multe informații
Set de pahare de șampanie (2 piese)
Marime: 7 x 7 x 22,6 cm / 195 ml (2 piese)
Caracteristici
| Lungime | 7 cm |
| Lățime | 7 cm |
| Înălțime | 22.6 cm |
| Greutate | 0.52 kg |
| Material | Sticla |
| Culoare | Roz |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Tip produs | Set |